Pikado Savez Karlovačke Županije

Naslovnica

Najava: Završnica Kup natjecanja 2018./19.

Završnica Kup natjecanja za sezonu 2017./18. održati će se u subotu, 04. svibnja 2019. godine u caffe baru "Car" s početkom u 18:00 sati. Pravo sudjelovanja u završnici ostvarile su četiri prvoplasirane ekipe iz svake od skupina. Sustavom križanja skupina određeno je da se u prvom polufinalu susreću Mali odmor i Drajsan kao pobjednici skupina A i C, dok će u drugom polufinalu snage odmjeriti ekipe Stars i Warp-Omega kao pobjednici skupina B i D. Svim ekipama želimo puno sreće u završnici i neka najbolja od najboljih pobijedi!!

 

Ovim putem također pozivamo predstavnike tri najbolje plasirane ekipe 2. i 3 lige da prisustvuju dodjeli pehara za Liga natjecanje 2018./19. koja će se održati pola sata prije početka završnice Kupa. 

Rezultati 6. kola Kup natjecanja 2018./19.

SKUP. 6. KOLO (30.04.2019.) BODOVI   SUSRETI   SETOVI
A The Best vs. Joker 2 : 1   8 : 7   20 : 18
Mali odmor vs. Andrijini tigrići 2 : 1   10 : 5   23 : 13
                             
B Sport caffe vs. Stars 0 : 3   3 : 12   8 : 24
Indeks vs. ------------ 0 : 0   0 : 0   0 : 0
                             
C C.B. Apolon vs. C.B. Mali odmor 1 2 : 1   8 : 7   19 : 16
Drajsan vs. ------------ 0 : 0   0 : 0   0 : 0
                             
D Moj kutak vs. C.B. Car 3 : 0   15 : 0   30 : 0
Warp-Omega vs. ------------ 0 : 0   0 : 0   0 : 0

Rezultati 5. kola Kup natjecanja 2018./19.

SKUP. 5. KOLO (23.04.2019.) BODOVI   SUSRETI   SETOVI
A Joker vs. Andrijini tigrići 2 : 1   8 : 7   17 : 15
The Best vs. Mali odmor 0 : 3   6 : 9   15 : 19
                             
B Stars vs. Indeks 3 : 0   11 : 4   23 : 13
Sport caffe vs. ------------ 0 : 0   0 : 0   0 : 0
                             
C C.B. Mali odmor 1 vs. Drajsan 2 : 1   9 : 6   21 : 14
C.B. Apolon vs. ------------ 0 : 0   0 : 0   0 : 0
                             
D Warp-Omega vs. Moj kutak 2 : 1   9 : 6   23 : 12
C.B. Car vs. ------------ 0 : 0   0 : 0   0 : 0

Rezultati 4. kola Kup natjecanja 2018./19.

SKUP. 4. KOLO (16.04.2019.) BODOVI   SUSRETI   SETOVI
A Andrijini tigrići vs. The Best 1 : 2   8 : 7   20 : 16
Mali odmor vs. Joker 3 : 0   11 : 4   25 : 13
                             
B Indeks vs. Sport caffe 3 : 0   12 : 4   24 : 9
Stars vs. ------------ 0 : 0   0 : 0   0 : 0
                             
C Drajsan vs. C.B. Apolon 2 : 1   9 : 6   21 : 14
C.B. Mali odmor 1 vs. ------------ 0 : 0   0 : 0   0 : 0
                             
D Warp-Omega vs. C.B. Car 3 : 0   13 : 2   27 5
Moj kutak vs. ------------ 0 : 0   0 : 0   0 : 0

Rezultati 3. kola Kup natjecanja 2018./19.

SKUP. 3. KOLO (09.04.2019.) BODOVI   SUSRETI   SETOVI
A Joker vs. The Best 1 : 2   7 : 8   17 : 20
Andrijini tigrići vs. Mali odmor 0 : 3   6 : 9   15 : 21
                             
B Stars vs. Sport caffe 3 : 0   13 : 2   28 : 8
Indeks vs. ------------ 0 : 0   0 : 0   0 : 0
                             
C C.B. Mali odmor 1 vs. C.B. Apolon 0 : 3   2 : 13   2 : 13
Drajsan vs. ------------ 0 : 0   0 : 0   0 : 0
                             
D C.B. Car vs. Moj kutak 3 : 0   10 : 5   10 : 5
Warp-Omega vs. ------------ 0 : 0   0 : 0   0 : 0

Rezultati 2. kola Kup natjecanja 2018./19.

SKUP. 2. KOLO (02.04.2019.) BODOVI   SUSRETI   SETOVI
A Andrijini tigrići vs. Joker 2 : 1   10 : 5   21 : 12
Mali odmor vs. The Best 3 : 0   14 : 1   29 : 7
                             
B Indeks vs. Stars 0 : 3   3 : 12   9 : 27
Sport caffe vs. ------------ 0 : 0   0 : 0   0 : 0
                             
C Drajsan vs. C.B. Mali odmor 1 3 : 0   10 : 5   23 : 16
C.B. Apolon vs. ------------ 0 : 0   0 : 0   0 : 0
                             
D Moj kutak vs. Warp-Omega 0 : 3   2 : 13   10 : 27
C.B. Car vs. ------------ 0 : 0   0 : 0   0 : 0

2. Liga

MJ EKIPA BOD
1. Stars 66
2. Drajsan 50
3. Mali odmor 49
4. Joker 20

3. Liga

MJ EKIPA BOD
1. C.B. Car 44
2. Sport caffe 36
3. Warp-Omega 33
4. Indeks 27
5. C.B. Mali odmor 1 20
6. Andrijini tigrići 19
7. C.B. Apolon 18
8. Moj kutak 14

Poredak igrača

MJ PREZIME I IME BODOVI
1. Bišćan Perica 166,74
2. Mamić Tihomir 164,42
3. Matijašić Damir 162,10
4. Palajsa Mario 157,88
5. Gazilj Kristijan 130,59
6. Radatović Ivica 126,89
7. Klarić Stjepan 124,38
8. Sudac Matija 120,42
9. Ivančić Denis 110,19
10. Petrović Saša 109,89
11. Brezović Saša 105,78
12. Sudac Josip 105,00
13. Islami Bekim 102,55
14. Gašpar Goran 102,50
15. Grčić Ivan 99,00
16. Čohan Karel 98,76
17. Mikan Davor 98,75
18. Radman Marijan 96,96
19. Brunski Josip 94,95
20. Časni Mladen 94,71