Pikado Savez Karlovačke Županije

Naslovnica

Završeno Kup natjecanje PSKŽ 2018./19.

U subotu 04. svibnja u caffe baru "Car" održala se završnica Kup natjecanja za sezonu 2018./19. U prvom polufinalnom susretu ekipa Mali odmor pobijedila je ekipu Drajsan, dok je u drugom polufinalu ekipa Stars slavila protiv ekipe Warp-Omega. U susretu za 3. mjesto slavila je ekipa Warp-Omega, dok su u velikom finalu Starsi pobijedili Mali odmor te tako i ove sezone opravdali status glavnog favorita za osvajanje dvostruke titule, a ujedno su i obranili prošlogodišnji naslov pobjednika Kupa.

Svim ekipama čestitamo na odličnoj igri, a Starsima želimo puno sreće u nastupu na državnoj završnici Kupa!!

Najava: TOP 16 natjecanje PSKŽ 2018./19.

U nedjelju, 05. svibnja 2019. godine s početkom u 18:00h u caffe baru "Car" održava se TOP 16 natjecanje za sezonu 2018./19. Sustav igre podijeljen je u četiri skupine, a u daljnji dio natjecanja prolaze dva najbolje plasirana igrača iz svake skupine.

 

SKUPINA   A   SKUPINA   B
Tihomir Mamić   Mario Palajsa
Ivan Grčić   Kristijan Gazilj
Karel Čohan   Matija Sudac
Davor Mikan   Dejan Tomljenović
     
SKUPINA   C   SKUPINA D
Josip Grubešić   Damir Matijašić
Ivica Radatović   Toni Jagaš
Mladen Časni   Dubravko Jandras
Karlo Mejaški   Dinko Cvitak

  

U slučaju da netko od igrača najkasnije 24 sata prije početka turnira otkaže svoj nastup, pravo natjecanja ostvaruju prvi sljedeći najbolje plasirani igrači u ukupnom poretku Masters serije sa nastupom na najmanje 3 Masters turnira i to kako slijedi:

1. rezerva - Saša Petrović

2. rezerva - Marko Penić

3. rezerva - Andro Gerić

4. rezerva - Josip Lukšić

5. Rezerva - Marko Krašić

.

.

.

 

Svim natjecateljima želimo mirnu ruku i puno sreće u završnici i neka najbolji pobijedi!!

Najava: Završnica Kup natjecanja 2018./19.

Završnica Kup natjecanja za sezonu 2017./18. održati će se u subotu, 04. svibnja 2019. godine u caffe baru "Car" s početkom u 18:00 sati. Pravo sudjelovanja u završnici ostvarile su četiri prvoplasirane ekipe iz svake od skupina. Sustavom križanja skupina određeno je da se u prvom polufinalu susreću Mali odmor i Drajsan kao pobjednici skupina A i C, dok će u drugom polufinalu snage odmjeriti ekipe Stars i Warp-Omega kao pobjednici skupina B i D. Svim ekipama želimo puno sreće u završnici i neka najbolja od najboljih pobijedi!!

 

Ovim putem također pozivamo predstavnike tri najbolje plasirane ekipe 2. i 3 lige da prisustvuju dodjeli pehara za Liga natjecanje 2018./19. koja će se održati pola sata prije početka završnice Kupa. 

Rezultati 6. kola Kup natjecanja 2018./19.

SKUP. 6. KOLO (30.04.2019.) BODOVI   SUSRETI   SETOVI
A The Best vs. Joker 2 : 1   8 : 7   20 : 18
Mali odmor vs. Andrijini tigrići 2 : 1   10 : 5   23 : 13
                             
B Sport caffe vs. Stars 0 : 3   3 : 12   8 : 24
Indeks vs. ------------ 0 : 0   0 : 0   0 : 0
                             
C C.B. Apolon vs. C.B. Mali odmor 1 2 : 1   8 : 7   19 : 16
Drajsan vs. ------------ 0 : 0   0 : 0   0 : 0
                             
D Moj kutak vs. C.B. Car 3 : 0   15 : 0   30 : 0
Warp-Omega vs. ------------ 0 : 0   0 : 0   0 : 0

Rezultati 5. kola Kup natjecanja 2018./19.

SKUP. 5. KOLO (23.04.2019.) BODOVI   SUSRETI   SETOVI
A Joker vs. Andrijini tigrići 2 : 1   8 : 7   17 : 15
The Best vs. Mali odmor 0 : 3   6 : 9   15 : 19
                             
B Stars vs. Indeks 3 : 0   11 : 4   23 : 13
Sport caffe vs. ------------ 0 : 0   0 : 0   0 : 0
                             
C C.B. Mali odmor 1 vs. Drajsan 2 : 1   9 : 6   21 : 14
C.B. Apolon vs. ------------ 0 : 0   0 : 0   0 : 0
                             
D Warp-Omega vs. Moj kutak 2 : 1   9 : 6   23 : 12
C.B. Car vs. ------------ 0 : 0   0 : 0   0 : 0

Rezultati 4. kola Kup natjecanja 2018./19.

SKUP. 4. KOLO (16.04.2019.) BODOVI   SUSRETI   SETOVI
A Andrijini tigrići vs. The Best 1 : 2   8 : 7   20 : 16
Mali odmor vs. Joker 3 : 0   11 : 4   25 : 13
                             
B Indeks vs. Sport caffe 3 : 0   12 : 4   24 : 9
Stars vs. ------------ 0 : 0   0 : 0   0 : 0
                             
C Drajsan vs. C.B. Apolon 2 : 1   9 : 6   21 : 14
C.B. Mali odmor 1 vs. ------------ 0 : 0   0 : 0   0 : 0
                             
D Warp-Omega vs. C.B. Car 3 : 0   13 : 2   27 5
Moj kutak vs. ------------ 0 : 0   0 : 0   0 : 0

2. Liga

MJ EKIPA BOD
1. Stars 27
2. Kings 21
3. Drajsan 18
4. Sport caffe 15
5. Caffe bar Car 4
6. Đurđe 3
7. Apolon Ladies 2

3. Liga

MJ EKIPA BOD
1. Kod Mosta 51
2. Moj Kutak 41
3. Indeks 39
4. Apolon 39
5. Joker 39
6. CB Mali odmor 24
7. Donje Pokupje 15
8. Kutak 13
9. Zona 9
10. Domino 0

Poredak igrača

2.   LIGA
MJ IGRAČ BOD
1. Perica Bišćan 136,00
2. Damir Matijašić 128,00
3. Tihomir Mamić 119,63
4. Goran Gašpar 109,56
5. Mario Palajsa 105,65
6. Ivica Radatović 105,36
7. Marijan Radman 101,50
8. Saša Petrović 92,08
9. Renato Palajsa 88,73
10. Marin Gerić 88,73
     
3. LIGA
MJ IGRAČ BOD
1. Mladen Časni 135,82
2. Robi Frketić 134,71
3. Mario Sabljak 127,65
4. Josip Sudac 118,59
4. Josip Čavlović 115,59
5. Zoran Turkalj 115.12
6. Mario Mlačak 112,58
7. Davor Mikan 109,74
8. Josip Lukšić 108,95
9. Mihajlo Stupljanec 107.50
10. Danijel Mamula 105,52